KONTAKT

Adresa

FITNESS KASÁRNA
Jaselská 1758
535 01 Přelouč

Mgr. Stanislav Leníček
IČO: 668 36 531
Zapsán v živnostenském rejstříku.

E-mail: info@fitnesskasarnaprelouc.cz
Tel.: +420 777 300 100

Jak se k nám dostanete?

MHD Přelouč – přijedete na zastávku JASELSKÁ a od ní půjdete směrem ven z města, tedy opačným směrem, než je vlakové nádraží. Půjdete pořád rovně, dokud nebude možnost odbočit vpravo do kopce, napravo je budova střední školy, za ní odbočíte doprava, do brány ZÁSOBOVACÍ ZÁKLADNA, poté ihned vlevo, cíl je budova s komínem. Pomohou černobíle směrovky. Od této zastávky je to k nám pouhých 380 metrů!

Od Pardubic – před vjezdem do Přelouče odbočíte doprava, dolů z kopce, směr Kiekert, či vlakové nádraží, po 50. metrech odbočíte vlevo, do brány ZÁSOBOVACÍ ZÁKLADNA, pak opět vlevo, cíle je budova s komínem, je vidět již z hlavní silnice od Pardubic, pomohou i černobílé směrovky na lampách.

Od centra Přelouče – výjezd na Pardubice, napravo vidíte firmu SVOS, na konci jejího plotu zahnete doleva dolů, směr Kiekert, či vlakové nádraží, po 50. metrech odbočíte do brány ZÁSOBOVACÍ ZÁKLADNA, poté znovu doleva. Už z hlavní silnice vidíte vlevo komín, na kterém je nápis fitness, to je Váš cíl. Opět pomohou i černobílé směrovky na lampách.

Od vlakového nádraží –vyjdete z nádražní budovy, dáte se doleva do kopce směrem ke Kiekertu, půjdete pořád rovně, dokud nebude možnost odbočit vpravo do kopce, napravo je budova střední školy, za ní odbočíte doprava, do brány ZÁSOBOVACÍ ZÁKLADNA, poté ihned vlevo, cíl je budova s komínem. Opět fungují černobílé směrovky.

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon (pro případný kontakt)

Předmět (vyžadováno)

Vaše zpráva