O NÁS

Vážení klienti,

dlouho jsem hledal místo pro nové sportovní a relaxační centrum, které by vyhovovalo mým představám a také současným trendům ve fitness. Nakonec jsem jej nalezl na kraji Přelouče, v areálu bývalých kasáren. Tím se nabídl i název centra – FITNESS KASÁRNA.

Jsem přesvědčen, že svým vybavením, rozlohou a komplexností služeb, přesahuje FITNESS KASÁRNA dosavadní nabídku obdobných zařízení v Přelouči i okolí.

FITNESS KASÁRNA není typické fitness. Liší se vzhledem i uspořádáním vnitřní plochy. Retro design byl dán možnostmi a stavebními dispozicemi objektu a při prostorovém řešení interiéru jsem vycházel ze své zkušenosti vrcholového sportovce, studia tělovýchovy a z častých pobytů v zahraničí. Prostor je tedy koncipován maximálně účelně a je určen pro všechny věkové i výkonnostní kategorie.

V minulosti jsme se s atlety a později s reprezentačním týmem bobistů připravovali pomocí tzv. funkčního tréninku. Doba pokročila a dnes tak trénuje i široká veřejnost. Současní aktivní lidé nechtějí jen cvičit na strojích a zvedat činky, nebo poskakovat v rytmu hudby. Chtějí běhat, skákat, házet, protahovat se, cvičit s vlastní váhou a to ideálně pod dohledem instruktora. Poté chtějí kvalitně regenerovat a relaxovat. Všechny tyto aktivity Vám FITNESS KASÁRNA nabízí pod jednou střechou!

Doufám, že nové FITNESS KASÁRNA vyzkoušíte a přesvědčíte se sami, zdali jsme ty nové trendy opravdu zachytili. První návštěvu máte ZDARMA! Taktéž uvítáme vaše návrhy, podněty či nápady na vylepšení našich služeb. Rádi bychom se stali součástí Vašeho života.

Těším se na viděnou.

Mgr. Stanislav Leníček

Prohlédněte si Fitness Kasárna Přelouč!